8 (3-3.5m) - 20+23m при m=2.5,1,2,40

+5
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 17:37
    0
    24-28m - 20+23 m

    4-5m

    4-5*2.5

    4-12.5=-8.5

    4-5*1=4-5=-1

    4-5*2=4-10=-6

    4-5*40=4-200=-196