5 у+7 у-0,024=0,204; 2,4 х-1,5 х+47=1919

+5
Ответы (2)
  1. 26 января, 00:24
    0
    12 у-0,024=0,204 0,9 х+47=1919

    12 у=0,204+0,024 0,9 х=1919-47

    12 у=0,228 0,9 х=1872

    у=0,228/12 х=1872/0,9

    у=0,019 х=2080
  2. 26 января, 01:38
    0
    5y+7y-0.024=0.204 2.4x-1.5x+47=1919

    12y-0.024=0.204 0.9x+47=1919

    12y=0.204+0.024 0.9x=1919-47

    12y=0.228 0.9x=1872

    y=0.228/12 x=1872/0.9

    y=0.019 x=2080