120+120:4+6=132 160:4*2+10=30

+1
Ответы (2)
  1. 10 апреля, 09:59
    0
    120+120: (4+6) = 132

    160: (4*2) + 10=30
  2. 10 апреля, 10:45
    0
    120+120:4+6=132

    120+120: (4+6) = 120+120:10=102+12=132

    160:4•2+10=30

    160: (4•2) + 10=160:8+10=30