B/a2 - b2 : b/a2+ab при a = 1,1 и b = 0,9

+2
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 04:31
    0
    в / (а²-в²) : в / (а²+ав) =

    = в / (а-в) (а+в) : в / (а+в) * а =

    = в / (а-в) (а+в) * (а+в) * а/в = а / (а-в),

    при а = 1,1, в = 0,9: 1,1 / (1,1-0,9) = 1,1/0,2 = 5,5