97,6: (9,4*30,5) * (4,22+1,08) - 0,7*0,005:0,5*2800

+1
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 00:10
    0
    488/5:286,7*5,3-19,6=

    =488/5:2867/10*53/10-98/5=

    =488/5+10/2867*53/10-98/5=

    =8/5*1/47*53-98/5=

    =424/235-98/5=

    =-4182/235=

    = - 17 187/235