15x-9y-y+1,5x при x=-6,2 y=-6,02

+1
Ответы (2)
  1. 11 августа, 22:26
    0
    15x-9y-y+1.5x=16.5x-10y

    16.5 * (-6.2) - 10 * (-6.02) = - 102.3 - (-60.2) = - 102.3+60.2=-42.1
  2. 11 августа, 23:41
    0
    15 х-9 у-у+1,5 х=16,5 х-10 у

    х=-6,2 у=-6,02

    16,5 * (-6,2) - 10 * (-6,02) = - 102,3+60,2 = - 42,1