У тэлесерыяле 58 серый. На працягу 9 тыдняу паказвали па 4 серый у тыдзень. Кольки серый гэтага серыяла засталося паказаць?

+2
Ответы (2)
  1. 26 января, 04:56
    0
    1) 9*4=36 (с.)

    2) 58-36=22 (с) - осталось показаць
  2. 26 января, 07:30
    0
    1) 9*4=36 (с.)

    2) 58-36=22 (с.)