Па тэлебачанни паказали 60 серый шматсерийнага фильма. Гэта 20 серый больш, чым засталося паказаць. Кольки серый у гэтым фильме?

+4
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 15:22
    0
    1) 60-20=40 (с) осталось показать

    2) 60+40=100 (с) всего

    Ответ: 100 серий в фильме