У чатырох класах на пачатку году было 88 вучняу. На працягу года у кожны клас прыйшло яшчэ па 3 вучни. Кольки усяго вучняу прыйшло? Кольки вучняу стала?

+3
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 21:08
    0
    Решение:

    1) 4*3=12 (в) - у них вместе

    2) 88+12=100 (в) - всего