Спачатку вучни зрабили 6 буслянят з шышак, а потым - у 4 разы больш. Кольки усяго буслянят зрабили вучни?

+5
Ответы (1)
  1. 24 ноября, 09:39
    0
    1) 6*4=24 (б) зрабили потым

    2) 24+6=30 (б) зрабили усяго