Упростите:

A) 8 (3a-6) - 4 (a-7 в)

Б) 4 (5x-y) - 3 (y+6x)

+4
Ответы (2)
  1. 10 сентября, 11:42
    0
    А) 24a-48 - (4a-28 в) = 24 а-48-4 а+28 в=20 а-48+28 в

    б) 20 х-4 у - (3 у+18 х) =

    20 х-4 у-3 у-18 х=2 х-7 у
  2. 10 сентября, 13:46
    0
    24a-48-4a+28=20a-20

    20x-4y-3y-18x=2x-7y