У = - 4 х²+3 х-1 при х = - 2, х = - 1

+3
Ответы (1)
  1. 14 октября, 11:46
    0
    При х=-2:

    у = - 4*4 - 6 - 1 = - 23

    При х=-1:

    у = - 4*1 - 3 - 1 = - 8