140*50 - (10001-8965) + (200002-15408) =

+2
Ответы (2)
  1. 30 марта, 23:12
    0
    =7000-1036+184594=5964+184594=190558
  2. 31 марта, 00:00
    0
    140*50 - (10001-8965) + (200002-15408) = 190558