960 240 : 24-14 * (65-59) : 7

+2
Ответы (1)
  1. 9 ноября, 17:19
    0
    1) 65-59=6

    2) 960 240: 24 = 40 010

    3) 14*6=84

    4) 84:7=12

    5) 40 010 - 12=39 998