Пончик отгадал 5 загадок, Незнайка на 3 задачи меньше, а Знайка столько, сколько пончик и незнайка вместе. Сколько задач отгадал Знайка?

+4
Ответы (2)
  1. 16 ноября, 13:21
    0
    1) 5-3 равно 2 (загад.) Отгодал Незнайка.

    2) 2+5 равно 7 (загад.) Знайка

    Ответ: 7 загадок отгадал Знайка.
  2. 16 ноября, 13:28
    0
    Задача.

    Отгадал По нчик - 5 з.

    Отгадал Heз найка - ? з., но на 3 <, чeм По нчик.

    Отгадал З найка - ? з.

    1) 5-3=2 (з.) - отгадал Heз найка.

    2) 5+2=7 (з.) - отгадал З найка.

    Отвeт: З найка отгадал 7 загадок.