Решите уравнение:

5,6y-3,8=8,4y-6,6

+4
Ответы (2)
  1. 9 июля, 10:43
    0
    5,6y-3,8=8,4y-6,6

    5,6y-8,4y=-6,6+3,8

    -2,8y=-2,8

    y=1
  2. 9 июля, 11:48
    0
    5.6 у-8,4 у=-6,6+3,8 - 2,8 у=-2,8 у=1