У саду забрали 452 кг. яблук, це на130 кг. менше ниж груш. Сколько кг груш и яблок разом забрали в саду?

+3
Ответы (1)
  1. 6 июля, 16:40
    0
    1) 452-130=322 (кг) - груш 2) 452+322=774 (кг) - всего