Б) 2/3 (x+6) при x=3; 1.2; 0.6; 0.03;

+1
Ответы (1)
  1. 21 октября, 17:30
    0
    2/3 * (3+6) = 2/3*9=2*3=6

    2/3 * (1,2+6) = 2/3 * 7,2 = 2*2,4=4,8

    2/3 * (0,6+6) = 2/3*6,6 = 2 * 2,2=4,4

    2/3 * (0,03+6) = 2/3*6,03 = 2*2,01=4,02