320*99+320

404*27+64*27

704*21+32*63

+5
Ответы (2)
  1. 8 мая, 08:20
    0
    320*99+320 = 31680+320 = 32000

    404*27+64*27 = 10908+1728=12636

    704*21+32*63 = 14784 + 2016 = 16800
  2. 8 мая, 08:34
    0
    320*99+320=320*100=32000

    404*27+64*27=27 * (404+64) = 27*468=12636

    704*21+32*63 = 704*21+96*21=21 * (704+96) = 21*800=16800