60-25:5 = 50:10 = 600:600=

+2
Ответы (2)
  1. 6 июля, 15:41
    0
    60-25:5=55

    50:10=5

    600:600=1
  2. 6 июля, 16:02
    0
    60-25:5 = 60 - 5 = 55

    50:10 = 5

    600:600 = 1