600 40 20 8=18

600 40 20 8=548

600 40 20 8=308

600 40 20 8=24028

600 40 20 8=23840

+2
Ответы (1)
  1. 7 июля, 01:42
    0
    1) 600 : (40 + 20) + 8 = 600 : 60 + 8 = 10 + 8 = 18

    2) 600 - 40 - 20 + 8 = 548

    3) 600 : 40 * 20 + 8 = 15 * 20 + 8 = 300 + 8 = 308

    4) 600 * 40 + 20 + 8 = 24000 + 20 + 8 = 24028

    5) 600 * 40 - 20 * 8 = 24000 - 160 = 23840