Розвязати {x-y=1 {x2-y2=7

+1
Ответы (1)
  1. 15 августа, 08:45
    0
    {x=1+y

    { (1+y) ²-у²=7⇒1+2 у+у²-у²=7⇒1+2 у=7

    {x=1+y

    {y = (7-1) / 2

    {x=4

    {y=3