4,6*х-0.24=-7,6 розвязати рывняння

+3
Ответы (2)
  1. 27 июня, 00:46
    0
    4,6 х = - 7,6+0,24

    4,6 х=-7,36

    х = - 7,36 : 4,6

    х = - 1,6
  2. 27 июня, 01:40
    0
    4,6*х-0,24=-7,6

    4,6 х-0,24=-7,6

    4,6 х=-7,6+0,24

    4,6 х=-7,36

    х=-7,36:4,6

    х=-1,6

    проверка:

    4,6 * (-1,6) - 0,24=-7,6

    -7,36-0,24=-7,6

    -7,6=-7,6