1-cos2x=sinx розвязати рывняння

+3
Ответы (2)
  1. 19 сентября, 12:13
    0
    Решение

    1-cos2x=sinx

    1 - (1 - 2sin²x) - sinx = 0

    2sin²x - sinx = 0

    sinx (2sinx - 1) = 0

    1) sinx = 0

    x₁ = πk, k ∈Z

    2) 2sinx - 1 = 0

    sinx = 1/2

    x = (-1) ^n*arcsin (1/2) + πn, n∈Z

    x₂ = (-1) ^n * (π/6) + πn, n∈Z

    Ответ: x₁ = πk, k ∈Z; x₂ = (-1) ^n * (π/6) + πn, n∈Z
  2. 19 сентября, 14:35
    0
    1-cos2x=sinx

    1 - (1 - 2sin²x) - sinx = 0

    2sin²x - sinx = 0

    sinx (2sinx - 1) = 0

    1) sinx = 0

    x₁ = πk, k ∈Z

    2) 2sinx - 1 = 0

    sinx = 1/2

    x = (-1) ^n*arcsin (1/2) + πn, n∈Z

    x₂ = (-1) ^n * (π/6) + πn, n∈Z

    Ответ: x₁ = πk, k ∈Z; x₂ = (-1) ^n * (π/6) + πn, n∈Z