розвязати рывняння 42-Хх5 = 12 Х подылити 5 - 23 = 42 8 Х - 4 Х додати 5 = 25

+1
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 00:54
    0
    Х/5-23=42

    х/5=65

    х=325

    8 х-4 х+5=25

    8 х-4 х=25-5

    4 х=20

    х=5

    42-х*5=12

    х*5=30

    х=6