Как правильно розвязати цей приклад (4*15+76) / 4-2 * (3-8) / 2=6

+3
Ответы (1)
  1. 5 июня, 10:53
    0
    (4*15+76) / 4-2 * (3-8) / 2=6

    136/4 + 10/2=6

    34+5=39