1. приклад ... 48-9 = ... - ( ... + ...) = ... ( ... - ...) - ... = ... - ... = ... 2 приклад ... 54+6 = ( ... + ...) + ... = ( ... = ...) = ...

+3
Ответы (1)
  1. 2 сентября, 13:50
    0
    48-9=48 - (8+1) = (48-8) - 1=40-1=39

    54+6 = (50+4) + 6=50 + (6+4) = 50+10=60

    може, щось таке?