обчислити приклад: 4*0,01*81

з повним розв"язком

+2
Ответы (2)
  1. 22 марта, 16:42
    0
    4*0,01*81=

    1) 0,01*81=0.81

    2) 0.81*4=3.24.

    ответ 3.24
  2. 22 марта, 16:47
    0
    1) 0.01 * 81 = 0.81

    2) 4 * 0.81 = 3.24