2/4+9/3

розвязати приклад

+5
Ответы (2)
  1. 21 октября, 05:42
    0
    2/4+9/3=6/12+36/12=42/12=7/2=3 1/2
  2. 21 октября, 07:38
    0
    2/4+9/3=6/12+36/12=42/12=7/2=3 1/2