Вычисли: (5,12-4,21) + (6,23-4,32) + (7,34-4,43) + (6,45-2,54) + (5,56-0,65)

+4
Ответы (1)
  1. 10 июля, 12:01
    0
    (5,12-4,21) + (6,23-4,32) + (7,34-4,43) + (6,45-2,54) + (5,56-0,65) = 0.91 + 1.91 + 2.91 + 3.91 + 4.91 = 14.55