Сравни.

12 · 5 * (10 + 2) · 5

10 · 4 + 6 · 4 * (10 + 6) · 4

10 · 7 + 7 * 13 · 7

10 + 8 · 5 * (10 + 8) · 5

+4
Ответы (1)
  1. 21 марта, 17:10
    0
    12*5 = (10+2) * 5

    60 = 60

    10*4+6*4 = (10+6) * 4

    64 = 64

    10*7+7 < 13*7

    77 < 91

    10+8*5 < (10+8) * 5

    50 < 90