5-7• с при с = - 8

-

4

+4
Ответы (2)
  1. 10 мая, 13:54
    0
    5-7 * (-8) = 61

    5-7 * (-4) = 33
  2. 10 мая, 14:48
    0
    При c=-8 5-7•-8=61

    При c=-4 5-7•-4=33