675467*45664:664684*554

+4
Ответы (2)
  1. 6 июля, 21:26
    0
    675467*45664=30844525088

    664684*554=368234936

    30844525088:368234936=83,7631687614 ...
  2. 7 июля, 00:34
    0
    675467*45664:664684*554 = 25708256,7