102-2.5 * (1.06+1.554/0.148) + 3854/500

+4
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 13:12
    0
    =102-2,5 * (1,06+10,5) + 7,708=

    102-2,5*11,13+7,708=

    102-27,825+7,708=

    81,883