Вычисли (39-17) + 20=, 59 - (32+13) =, (67+12) - 55=, 23 + (97-86) =, (90-50) - 10=, 10 + (20+45) =.

+1
Ответы (1)
  1. 12 июля, 23:09
    0
    (39-17) + 20=22+20=42

    59 - (32+13) = 59-45=14

    (67+12) - 55=79-55=24

    23 + (97-86) = 23+11=34

    (90-50) - 10=40-10=30

    10 + (20+45) = 10+65=75