15,3 * 5,4 - 4,2 * (5,12 - 4,912) + 16,0036

+5
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 11:50
    0
    15,3 * 5,4 - 4,2 * (5,12 - 4,912) + 16,0036 = 82.62-4.2*0.208+16,0036=82.62-0.8736 + 16,0036 = 97.75