До идальни завезли 25 кг вишень, 26 кг полуниць, а смородини - на 20 кг менше, ниже вишень и полуниць разом. Скильки килограмив смородини завезли?

+4
Ответы (2)
  1. 28 ноября, 18:46
    0
    25+26-20=51-20=31 кг смородины завезли

    Ответ: 31 кг.
  2. 28 ноября, 19:09
    0
    1) 25+26=51-вишни и клубники

    2) 51-20=31-смородины