5 кл. Вычислите дробь 12*2 1/6,14*2 11/14, 5*2 1/25, 24*5 5/12, 11*1 1/22, 15*1 1/30

+1
Ответы (1)
  1. 1 ноября, 17:38
    0
    12*2 1/6 = 2*2=4

    14*2 11/14 = 2*11=22

    5*2 1/25=2*1/5=2/5

    24*5 5/12=2*5*5=50

    11*1 1/22=1/2

    15*1 1/30=1/2