До бази залишилося пройти 36 км це в 4 рази бильше ниж вони вже пройшли скильки километрив складае туристичний маршрут?

+2
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 03:05
    0
    1) 36:4=9 (км) - вони вже пройшли

    2) 36+9=45 (км) - весь туристичний маршрут