За 3 дня обмолотили 1000 ц хлиба, першого дня обмолотили 400 ц, а другого - вдвичи меньше. скильки хлиба обмолотили третього дня

+2
Ответы (2)
  1. 4 октября, 21:39
    0
    (1000 : 3 + 400) : 2 = 2167 (х)
  2. 4 октября, 22:26
    0
    400 ц.

    400:2 = 200 второй день.

    400+200=600 за два дня

    1000-600=400 третий день