418560: (34*25-196) * 708-500347:983+8989798

+4
Ответы (2)
  1. 28 июня, 00:32
    0
    418560 : (850 - 196) * 708 - 509 + 8989798 = 418560 : 654 * 708 + 8989289 = 640 * 708 + 8989289 = 453120 + 8989289 = 9442409
  2. 28 июня, 03:51
    0
    1) 34*25=850

    2) 850-196=654

    3) 418560:654=640

    4) 640*708=453120

    5) 500347:983=509

    6) 453120-509=452611

    7) 452611+8989798=9442409