В) 139*37-108*37+69*37;

+3
Ответы (2)
  1. 10 ноября, 10:53
    0
    139*37-108*37+69*37=3700

    1.139*37 = 5143

    2.108*37=3996

    3.69*37=2553

    4.5143-3996=1147

    5.1147+2553=3700
  2. 10 ноября, 11:13
    0
    139*37=5143

    108*37=3996

    69*37=2553

    5143-3996=1147

    1147+2553=3700