289*31+211*31

647*243-243*447

139*37-108*37

367*28+28*133

536*324-324*336

56*49+49*273

289*31++211*31

647*243-243*477

139*37-108*37

+1
Ответы (1)
  1. 18 июля, 04:51
    0
    1. 289*31+211*31 = 31 (289+211) = 31*500 = 15500

    2. 647*243-243*447 = 243 (647-447) = 243*200 = 48600

    3. 139*37-108*37 = 37 (139-108) = 37*31 = 1147

    4. 367*28+28*133 = 28 (367+133) = 28*500 = 14000

    5. 536*324-324*336 = 324 (536-324) = 324*200 = 64800

    6. 56*49+49*273 = 49 (56+273) = 49*329 = 14147

    7. 289*31+211*31 = 31 (289+211) = 31*500 = 15500

    8. 647*243-243*477 = 243 (647-477) = 243*170 = 41310

    9. 139*37-108*37 = 37 (139-108) = 37*31 = 1147