54976+64976+497+6794*697=

+4
Ответы (1)
  1. 1 августа, 06:39
    0
    1) 6794*697=4735418

    2) 54976+64976=119952

    3) 119952+497=120449

    4) 120449+4735418=4855867

    Ответ: 4855867