Вычисли 20+[3+5] 30+[7_2] 30+[2+7]

+2
Ответы (1)
  1. 22 марта, 15:41
    0
    20 + (3+5) = 20+8 = 28

    30 + (7-2) = 30+5=35

    30 + (2+7) = 30+9=39