2b+3/4+b-/2-1/6 при b = - 3

+2
Ответы (1)
  1. 21 мая, 17:36
    0
    (3b-2) (3-2b) + 3b (2b-3) = 9b - 6b^2-6+4b+6b^2-9b=-6+4b, если b=3.2, то - 6+4*3,2=6,8

    Лучший дашь?