73044: (315-279) + 32890:26*19

+1
Ответы (1)
  1. 18 октября, 12:51
    0
    1. 315-279=36

    2. 73044:36=2029

    3. 33890:26=1265

    4. 1265*19=24035

    5. 2029+24035=26064