Розвяжить ривняння: (x-3/4) + 5/12=12 13/24. За першый день тракторыст зорав 8/27, за другый-7/18 всього поля, а за третий-решту. Яку частыну поля зорав тракторыст за третий день? Выконайте виднимання. 11/18-5/9.

+5
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 03:58
    0
    8*27=216

    2) 7*18=126

    3) 216-126=100