Жук першого дня до зупынкы пролетив 466 м. Писля зупынкы вин пролетив у 4 разы коротшый. Наступного дня жуку вымтачыло сылы пролетиты лыше 6 частыну шляху, якый вин подолав за першый день. Яку видстань жук пролетив другого дня?

+4
Ответы (1)
  1. 31 июля, 02:22
    0
    1) 456+456:4=570 (м) - пролетел в первый день

    2) 570:6=95 (м) - пролетел во второй день