Потяг рухався зи швидкистю 70 км/час. до зупинки вин був у дорози 3 год. Писля зупинки решту шляху вин подолав тиею самою швидкистю за 2 години. Яку видстань пройшов потяг?

+3
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 04:50
    0
    1) 70 * 3 = 210 (км) - проехал до остановки

    2) 70 * 2 = 140 (км) - после остановки

    3) 210 + 140 = 350 (км) - весь путь